Co dále vyrábíme?

Společnost Komandor se kromě výroby a montáže vestavěných skříní na míru věnuje také dalšímu nábytku pro váš byt, dům nebo kancelář. Níže je uveden kompletní sortiment nabízeného zboží.

Šatní systémy

Šatní systémy jsou velice efektivní, protože dokáží šetřit místo v šatně anebo ložnici. Speciálně jsou navržené pro ukládání oblečení a lépe řešené než běžný šatník.

Dělící interiérové dveře

Moderně se využívají interiérové dělící dveře, pokud potřebujete oddělit obytný a úložný prostor bez jakýchkoliv stavebních zásahů. Nijak neruší vzhled místnosti a působí velmi přirozeně.

Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně jsou naší výroby. Během výběru a následné realizace vám pomohou s technickými detaily náš tým specialistů.

Knihovny

Pokud jste velkými čtenáři a potřebujete tu správnou vysněnou knihovnu, s naší pomocí vám ji podle vašich představ zrealizujeme.

Solitéry

Výroba drobného nábytku je v naší nabídce také. Patří sem různé komody, zásuvky a skříňky vhodné pro ukládání drobností a jejich výhodou je, že se s nimi lehko manipuluje.

Obývací pokoje

Mezi reprezentativní místnost patří bezesporu obývací pokoj. V tom případě je vhodné zauvažovat nad nábytkem, který bude praktický a tzv. ladit oku.

Dětské pokoje

Tyto pokoje by měly být zařízeny stylově, prakticky a odolně. Dětem by se měl samozřejmě líbit a toto místo by mělo sloužit jak pro práci tak i pro hru dětí. Nabízíme kompletní řešení, které se vašim dětem bude rozhodně líbit.

Předsíně a haly

Pro ukládání oblečení na ven a bot se standardně využívají předsíně a haly. Ale s využitím vestavěných skříní můžete do těchto míst ukládat i jakékoliv sezónní oblečení.

Šatny

Oblečení je často ukládáno do skříně v ložnici, kde ale zabírá zbytečně moc místa. Jestliže máte možnost a prostor, bylo lepší si nechat vyrobit šatnu, kam se potom hodí šatní systém vyrobený přímo na míru.

Ložnice

I když je ložnice místem pro spánek, také se zde ukládá osobní oblečení a mnohé drobnosti. Proto byste měli při zařizování brát v úvahu praktičnost a stále nezapomínat na pohodlí, které by měla jako správná ložnice poskytovat.

Pracovny

Mezi základní vybavení patří v prvé řadě stůl, potom skříně na různé dokumenty a další doplňky, které jsou důležité při práci. Pokud byste si se zařízením nevěděli rady, rádi vám se vším pomůžeme a poradíme.

Podkroví

Podkrovní prostory jsou velice vhodné pro uložení sezónního oblečení. Do takových míst je firma Komandor schopna na míru vytvořit skříň. Pro snadný přístup bude mít tato skříň speciální šikmé posuvné dveře.

Výplně

Některé dveře potřebují jinou výplň než dřevěnou. Proto je dobré se nad tím zamyslet a místo dřeva se dále používají akrylátová skla nebo plavené sklo.

Rámy

Rámy jsou vyráběny ze dvou materiálů a to z ušlechtilé oceli a tvárného hliníku.

Korpusy

S vybraným dekorem se používá lamino nebo dřevěná dýha. Záleží pouze na vás a na financích, jaký materiál si vyberete, protože dýha je oproti laminu dražší, ale za to odolnější.

Doplňky

Společnost Komandor dodává i speciální doplňky do skříní. Což jsou drátěné programy, věšáky na kalhoty, kravaty a výsuvné tyče na další oblečení.

Kontaktujte nás

Kontaktujte autorizovaného dealera v Českých Budějovicích nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.