Vestavěné skříně a jejich výhody

Většina běžných skříní má univerzální rozměr, což vám může způsobit problémy u určitých místností, kam se tento typ skříní nemusí hodit. Proto výhodou u vestavěných skříní je, že jsou na míru a tím využijete prostor, které byste za normálních okolností stěží zaplnili. Spousty informací o vestavěných skříní vám poskytne obchodní partner světoznámé společnosti vestavěných skříní Komandor v Turnově. Stačí si s sebou přinést aspoň hrubé rozměry a určitou představu o tom, co byste si přáli. Na místě se můžete ihned dozvědět orientační cenu a popřípadě se dohodnout na návštěvě odborného technika, který vámi zvolenou místnost změří.

Fotogalerie jako inspirace pro vaši novou skříň

Firma Komandor vyrobila pro lepší představivost zákazníků velice pestrou fotogalerii vestavěných skříní. Díky tomu se můžete nechat inspirovat a udělat si obrázek o materiálech, které se při výrobě vestavěných skříní používají. U všech skříní jsou uvedeny kalkulace, abyste měli přehled, kolik by vaše zvolená skříň stála.

U nestandardních návrhů se můžete obrátit na našeho návrháře. Přizpůsobivost těchto vestavěných skříní je velice výhodná, protože s téměř s každým požadavkem je možno se vypořádat a tak vytvořit skříň podle vašich představ.

Vestavěné skříně

Jestliže je vaším požadavkem velký úložný prostor, ale bydlíte v bytě, který není moc prostorný, doporučujeme vám vestavěnou skříň na míru. Tím získáte mnoho úložného prostoru, který byste s běžnou skříní nikdy neměli.

Malé prostory jako jsou chodby nebo vstupní haly je vhodné na dveře skříní umístit zrcadla, protože tím prostor opticky zvětší a potom vám už nebude připadat moc malá. Ale samozřejmě čím více zrcadel tím více péče o ně jako časté mytí, leštění atd.

Je vhodné ukrýt vestavěnou skříň do interiéru nebo ne?

Vestavěné skříně mají tu výhodu, že je možné je vyrobit až ke stropu tudíž pomocí těchto použitých materiálů je možné vytvořit dojem tzv. falešné stěny. Tento styl je velice oblíbený především v chodbách, ale je to jen na vás, jestli se rozhodnete skříň ukrýt před návštěvníky nebo ne.

Skříň vyrábí tým speciálních truhlářů a na konečné realizaci se podílí samotný špičkový designér, který je schopen vám navrhnout speciální polep dvířek nebo vám doporučit jaký vhodný materiál použít pro úchyty. Na výběr vám nabízíme mnoho různých úchytů a dvířek, podle kterých si vyberete přesně to, co je pro vás vkusné a čemu dáváte přednost. Nemáme problém, abyste použili cokoliv z naší nabídky.

Kontaktujte nás

Kontaktujte autorizovaného dealera v Českých Budějovicích nebo si vyžádejte cenovou kalkulaci zdarma.